Podepisujeme se
pod svoji práci

Zahradní architektura

Architektura je jen jedna a o to je krásnější, když se snoubí její jednotlivé části v celek, stavební architektura se zahradní architekturou či krajinářskou architekturou, nebo jen interiér s exteriérem.

O tento soulad se stará naše projekce, zahradní architekti a ke skutečnému životu ji přemění naše realizační týmy. Ne méně důležitou roli hraje rozvojová péče a údržba, zabezpečující dlouhodobý plánovaný vývoj prováděna našimi zahradníky.

SOUKROMÝ SEKTOR

U soukromých objektů Vám rádi vytvoříme návrhy a úpravy zahrad, realizace nových a regeneraci stávajících zahrad, návrhy a realizaci automatických závlahových systémů, střešních zahrad a zelených střech, koupacích jezírek, prvků drobné architektury jako jsou pergoly, terasy, kamenné zídky, herní prvky, atd.

Provádíme také instalace robotických sekaček, kácecí a arboristické práce. Nejen o naše díla se staráme, údržbu i servis rádi poskytujeme všem.

REALIZOVANÉ PROJEKTY V SOUKROMÉM SEKTORU

VEŘEJNÝ A FIREMNÍ SEKTOR

Pro veřejný a firemní sektor poskytujeme návrhy a realizace dle platných legislativních norem s ohledem na požadavky investora a důrazem na funkčnost, estetiku a v neposlední řadě ekonomiku.

Jedná se zejména o firemní plochy a objekty, parky, městskou zeleň náměstí a ulic, úpravy krajiny, biokoridory, větrolamy a podobně.

Dále poskytujeme údržbu zeleně u firemních a veřejných areálů včetně veškerých opatření a úprav vedoucích k trvale udržitelnému rozvoji ploch při zachování či zvýšení jejich zdravotní a vizuální kvality.

MÁM ZÁJEM

NAJDEME
NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ
PŘÍMO PRO VÁS


Chráněno reCAPTCHA od společnosti Google