Podepisujeme se
pod svoji práci

Realizace

K realizaci každé zahrady přistupujeme s maximální citlivostí a snahou o vytvoření individuálního a osobitého prostoru pro každého zákazníka.
Všichni naši zaměstnanci jsou vzděláni v zahradnickém oboru, s mnohaletou praxí.
Našim cílem je mít přehled o nejmodernějších technologických postupech a tak Váš projekt zrealizovat v nejlepší kvalitě a v nejkratší době.

ZAHRADY

V rámci realizace soukromých zahrad provádíme veškeré zahradnické práce včetně drobných stavebních úprav a realizací menších stavebních a zahradnických objektů.

V rámci realizací soukromých zahrad se zaměřujeme na zakládání zcela nových zahrad i na revitalizace a přeměny zahrad stávajících.

STŘECHY

Jedni z prvních jsme v České republice začali používat systémové technologie zelených střech Optigreen. Běžně používáme všechny dostupné technologie střešních zahrad a jejich kombinace tak, aby jsme docílili nejlepší výsledku v poměru ceny a výkonu. Disponujeme bohatými zkušenostmi s plánováním, přípravou a realizacemi jak extenzivních tak intenzivních vegetačních střech.

Uvažujete-li o zelené střeše oslovte nás.

VEŘEJNÉ A FIREMNÍ PLOCHY

Provádíme realizace sadových a krajinářských projektů u veřejných ploch a firemních areálů. Dle specifikace zadavatele realizujeme projekty s ohledem na efektivitu ekonomickou i časovou.

MÁM ZÁJEM

NAJDEME
NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ
PŘÍMO PRO VÁS


Chráněno reCAPTCHA od společnosti Google